Pronájem nemovitostí

Pronajímáte nemovitost?

 

Pokud stále hledáte nájemce, doporučujeme Vám tento postup:

Nenabízejte pronájem s více než jednou, opravdu odůvodněně vybranou realitní kanceláří, nabídka pronájmu je jinak neorganizovaná, zmatečná a působí neprofesionálně a zájemce odrazuje s předtuchou, že s nemovitostí není něco v pořádku. Raději si ověřte, na kolika serverech realitní kancelář (s níž spoupráci zvažujete) inzeruje. (pro efektivní inzerci je potřeba minimálně 15 silných serverů s vysokou návštěvností)

Ideální tedy je, když Váš pronájem zajišťuje jen jeden makléř – přehledně, efektivně a pro Vás zdarma.

Pokud jste stále nenalezli vhodnou realitní kancelář, nabízíme Vám naše služby.

Jmenuji se Jaroslava Hetfleišová a v případě pronájmu Vám nabízím své služby zdarma. Naleznu Vám co nejrychleji vhodného nájemce.

Jak spolupráce funguje?

Spolupráce, která je pro Vás zdarma (odměnu ve výši jednoho nájmu bez poplatků nám hradí Váš budoucí nájemce), dále probíhá následovně:

 • Uzavřeme opravdu jednoduchou objednávku realitních služeb na dobu neurčitou a s možností výpovědi emailem kdykoliv s výpovědní dobou 1 den (zašleme samozřejmě předem k prostudování) – neuvazujete se tedy ke složitým a zdlouhavým výpovědním podmínkám v případě nespokojenosti
 • Pořídíme kvalitní, poutavé, reálné fotografie Vaší nemovitosti (širokoúhlým fotoaparátem)
 • Do 24h od podpisu objednávky zajistíme přehlednou, efektivní a prokazatelnou profesionální inzerci na více než 20 nejnavštěvovanějších realitních internetových serverech
 • Kromě poutavých fotografií je Vaše inzerce představena také s profesionálním popisem
 • Převezmeme klíče a povedeme jednotlivé prohlídky i přehlednou evidenci o prohlídkách
 • Jakmile nalezneme zájemce, který bude chtít Vaší nemovitost rezervovat, sjednáme Vám s ním seznamovací schůzku
 • Úprava inzerce do 24h. Po Vaší výzvě a společné konzultaci upravíme inzerci na všech serverech do 24h, navíc ji budeme ve snaze o co nejlepší pozice pravidelně aktualizovat
 • Připravíme nájemní smlouvu a předávací protokol
 • Předáme byt novému nájemci, zajistíme podpis nájemní smlouvy, případně také poradíme s převodem energií
 • Vše je zdarma a máte přehled. Nic neplatíte, komunikujete jen se mnou, stále máte přehled o ceně, zájemcích a inzerci
 • Na vyžádání Vám zajistíme výhodně doplňkové služby – konzultace s architektem.

Od Vás během spolupráce očekáváme (Vašimi závazky v objednávce):

 • Neuzavírat nájemní smlouvu se zájemcem, který na základě naší činnosti projevíl zájem o uzavření nájemní smlouvy, dokud Vám nepotvrdíme, že nám tento (Vámi odsouhlasený) zájemce uhradil rezervační zálohu – odměnu. (jména zájemců, reagujících na naší inzerci, Vám budeme zasílat pravidelně emailem)
 • Uzavřít smlouvu s osobou, která nám již složila rezervační zálohu, pokud jste s pronájmem nemovitosti této osobě prokazatelně souhlasili (emailem, sms).

Naše priority: Spokojený pronajímatel, který nás opakovaně kontaktuje a doporučuje svým přátelům a kolegům. 
Většinu nemovitostí pronajímáme po několika letech opakovaně.
V případě, že pronajímatel žije v zahraničí, disponujeme většinou klíči a plnou mocí a o pronájem se staráme dlouhodobě a kontinuálně.

Mezi realitní servery, na kterých během 24 hodin zajistíme inzerci Vaší nemovitosti, aniž byste cokoliv hradili, samozřejmě patří i Sreality.cz,  Reality.cz, Českéreality, Bytyvpraze.cz, DomyBytypozemky, Netrealit, RealityMix.cz a spousty dalších + u mnohých i jejich jazykové mutace s popisy v cizích jazycích, + některé menší servery, které z uvedených čerpají inzerci pro své realitní rubriky.

(při každé reakci na inzerci zjišťujeme, kde volající inzerci nalezl, proto pravidelně (téměř každý měsíc či kvartál) vyřazujeme slabší servery a doplňujeme nové, zanecháváme pouze ty nejsilnější)

Spolupráci s Vámi velice rádi zahájíme v případě, že nemáte v úmyslu inzerovat s více realitními kancelářemi. Dlouhodobě analyzujeme vývoj hromadné inzerce a je téměř pravidlem, že naprostá většina pronajímatelů, kteří ve víře rychlejšího nalezení nájemce zadali zakázku mnoha realitním kancelářím, odsoudila nabídku a snahu realitních kanceláří zbytečně na mnoho týdnů, zcela jistě kvůli hromadné a nepřehledné a odrazující inzerci, jíž nechceme být součástí. Navíc, pokud Vám spolupráce „pouze s námi“ nebude vyhovovat, máte možnost ji kdykoliv, i emailem a s 1denní výpovědní dobou vypovědět, jak uvedeno výše.

Děkujeme, že jste přečtení naší nabídky věnovali svůj čas, a těšíme se na kvalitní a oboustranně seriózní spolupráci na úrovni.

Pro zahájení spolupráce, nebo informace, nás prosíme kontaktujte nejprve emailem – přes níže uvedený formulář, nebo přímo na ……………………………… , obratem Vám zašleme jednoduchou objednávku našich – pro Vás bezplatných – služeb k prostudování a vysvětlíme detaily a sjednáme termín zahájení spolupráce a pořízení fotografií)