Služby

Prodej realit

Snažíte se prodat nemovitost a stále jste nenalezli kupujícího, vhodného makléře, nebo nejste s činností stávající realitní kanceláře spokojeni?

Pokud využijete našich služeb, setkáte se s příjemným, reprezentativním a profesionálním vystupováním, znalostí realitního trhu, orientací v oblasti propagace jednotlivých zakázek a především s nabídkou komplexních služeb a kvalitním právním zázemím, 25 letým aktivním a úspěšným působením v realitách s vysokým procentem úspěšných prodejů.

Pronájem nemovitostí

Pronajímáte nemovitost?

Pokud stále hledáte nájemce, doporučujeme Vám tento postup:

Nenabízejte pronájem s více než jednou, opravdu odůvodněně vybranou realitní kanceláří, nabídka pronájmu je jinak neorganizovaná, zmatečná a působí neprofesionálně a zájemce odrazuje s předtuchou, že s nemovitostí není něco v pořádku. Raději si ověřte, na kolika serverech realitní kancelář (s níž spoupráci zvažujete) inzeruje. (pro efektivní inzerci je potřeba minimálně 15 silných serverů s vysokou návštěvností)

Ideální tedy je, když Váš pronájem zajišťuje jen jeden makléř – přehledně, efektivně a pro Vás zdarma.

Geodetické služby

Úzce spolupracujeme s www.geodethm.cz

Geodetická kancelář HM Skuteč, s.r.o.  je jednou z firem úspěšně podnikající v oblasti geodézie a kartografie v oblasti Vysočiny a východních Čech. Od roku 2007 poskytuje veřejnosti i firmám veškeré geodetické služby.

Hlavní náplní jsou veškeré geodetické práce od vyhotovení geometrických plánů, vytyčení hranic pozemků, zhotovení mapových podkladů, zaměření stavební dokumentace stávajících budov, přes vytyčování a kontrolní měření na stavbách.

Další nabídkou pro naše zákazníky je obstarání odhadu cen nemovitostí, smluv pro majetkoprávní vypořádání a provedení vkladu do katastru nemovitostí.