town
town-1
town-2
town-3

Prodej realit


Snažíte se prodat nemovitost a stále jste nenalezli kupujícího, vhodného makléře, nebo nejste s činností stávající realitní kanceláře spokojeni?

Pokud využijete našich služeb, setkáte se s příjemným, reprezentativním a profesionálním vystupováním, znalostí realitního trhu, orientací v oblasti propagace jednotlivých zakázek a především s nabídkou komplexních služeb a kvalitním právním zázemím, 25 letým aktivním a úspěšným působením v realitách s vysokým procentem úspěšných prodejů.

Pronájem nemovitostí


Pronajímáte nemovitost?

Pokud stále hledáte nájemce, doporučujeme Vám tento postup:

Nenabízejte pronájem s více než jednou, opravdu odůvodněně vybranou realitní kanceláří, nabídka pronájmu je jinak neorganizovaná, zmatečná a působí neprofesionálně a zájemce odrazuje s předtuchou, že s nemovitostí není něco v pořádku. Raději si ověřte, na kolika serverech realitní kancelář (s níž spoupráci zvažujete) inzeruje. (pro efektivní inzerci je potřeba minimálně 15 silných serverů s vysokou návštěvností)

Ideální tedy je, když Váš pronájem zajišťuje jen jeden makléř – přehledně, efektivně a pro Vás zdarma.

coffee
62153_104598882937750_2768665_n
bulb
pencil

O nás


Naše kancelář má mnohaletou zkušenost s prodejem, pronájmy a dalšími případy vztahujícími se k Vašim nemovitostem. Je vedena certifikovaným realitním makléřem s 25.letou praxí v oboru, s dokonalou znalostí teritoria, ve kterém působí.

Můžete očekávat individuální přístup k Vašim potřebám. Kromě prodeje, nákupu či pronájmu nemovitostí, zajišťujeme i veškeré ostatní služby (konzultace k převodům nemovitostí, dědickým řízením, dělením nemovitostí, …atd.).

Konzultace k Vašemu případu zcela zdarma.